Mobil Chat | Geyik Chat Sohbet Odaları - GeyikChat.Org
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz
mirc indir

Mobil Chat

Anasayfa > Chat > Mobil Chat

Siz kıymetli site kullanıcılarımız için söyleşi ve chat eğlence alanında mobil’den girmeniz için mobil sohbet sistemlerimizi geliştirdik. Bilgisayardan sitelerimize giremeyen yada o an için olanakı olmayan kullanıcılar için söyleşi ve chat ortamımızda bulunmaları ve sohbetten haberdar olmaları için yeni sistemimizi kurduk. Bilgisayardan yapılacak tüm işlemleri cep telefonundan da yapması amacıyla kurulmuş olan mobil chat platformumuz sizler için en üst düzey teknoloji ile geliştirilip kodlanmıştır.

Günümüz şartlarında web ortamlarının yaygınlaşması kullanıcıları da internet ortamlarına yöneltmiştir. Artık akılı telefon dediğimiz cihazlar yardımıyla insanoğlu günün her saatinde mekan seçmeksizin istekleri sitelere girebilmektedir. Haber, Spor, Magazin, söyleşi ve buna benzer bir çok dalda araştırmalarını yapmaktadırlar. Bu sayede hem Türkiye içerisindeki gelişmeler hemde Dünya’da ki gelişmeler hakkında informasyon sahibi oldukları benzer biçimde gündemleri de takip etme şansı yakalamış olurlar. Akılı telefonlara duyarlı olabilecek şekilde Mobil söyleşi sistemlerimizi kodlarken misyonumuz da bu doğrultuda idi.Site kullanıcılarımıza hem söyleşi hemde aynı an içerisinde oyun odalarımızda bulunma imkanı sağladık. Geyikchat chat ve söyleşi odaları adı altında mobil giriş sistemimizi hazırladık.

Mobil söyleşi sitemize ister geyikchat/mobil yazarak isterseniz Androirc veya Yaaic programlarıyla bağlanabilirsiniz. Tamamen Türkçe olan programlar Play Store’den indirme şansınızda bulunmaktadır. Sıcak ve dürüst dostlıkların kuruldu Türkiye’nin en büyük sohbet portalı olmakta öncü olmaktan gurur duyuyoruz. Geyikchat ve söyleşi siteleri olarak sizlere sohbet, chat, oyun, haber, magazin vb her alanda hizmet vermekteyiz. Günün her saatinde bizleri takip etme şansınız mobil sohbet sistemlerinde mevcuttur. Artık aramızda bulunmak için web kafeler veya buna benzer mekanlar aramanıza gerek yok. Yapmanız gereken cep telefonunuza adresimizi yazarak girmeniz.

Ekleyen : - Tarih: 30 Nisan 2017 - 23:56 - Okunma Sayısı : 157 views
Google

BENZER İÇERİKLER

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimiz

DİĞER YORUMLAR

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

Cevabınız

KATEGORİLER

Site içi Kategorilerimiz

TOP 10

En çok okunan içerikler

POPÜLER İÇERİKLER

en çok yorumlanan, en popüler olanlar.


Geyik Chat olarak itibari ile güncellenmiştir.

webcam sohbet Omegla Omegla Sohbet Sohbet Siteleri Kelimelik Oyunu Sohbet Sohbet Odaları Mynet Sohbet Cinsel Chat